پرداخت امن الکتروسیم چیست ؟

پرداخت امن قطعا یکی از مهمترین ویژگیهای شرکت الکتروسیم است و به خریدار و فروشنده کمک می‌کند با اطمینان با یکدیگر معامله کنند.

 

خریداران و فروشندگان که بدون توجه به قوانین جاری و سیستم درآمدزایی الکتروسیم ، کارها را خارج از الکتروسیم انجام میدهند ، می‌دانند که سیستم پرداخت امن چقدر می‌توانست به آنها کمک کند تا متضرر نشوند. در بعضی موارد، خریدار پرداخت را انجام داده است و فروشنده بار را ارسال نکرده است ، در مواردی دیگر فروشنده بار را ارسال کرده ولی بار ارسالی مورد تایید خریدار نمیباشد و … .

 

از طرف دیگر نیز خریداران و فروشندگانی وجود دارند که از قبل همدیگر را می‌شناسند، ولی کار را از طریق پرداخت امن الکترو سیم انجام می‌دهند تا با خیال راحت معامله را به انجام برسانند.

 

پرداخت امن، نگرانی خریداران و فروشندگان را از بین می‌برد تا هر دو بتوانند روی کسب دارمد تمرکز کنند.

 

خریدار برای ایجاد اطمینان، می‌بایست از همان ابتدا مبلغ معامله یا بخشی از مبلغ را برای فروشنده پرداخت امن ایجاد کند. این مبلغ به فروشنده پرداخت نمی‌شود و خریدار نیز نمی‌تواند مبلغ را پس بگیرد. این مبلغ نزد الکتروسیم امانت است تا طرفین نسبت به  پرداخت مبلغ اعلام رضایت نمایند.

 

خریدار می‌تواند به هر تعداد که مورد نیاز می‌باشد، برای فروشنده پرداخت امن ایجاد کند. اگر نیاز به ایجاد پرداخت امن، بیشتر از مبلغ معامله باشد، ابتدا مبلغ معامله باید ویرایش شود.

خریدار در صورت تحویل و رضایت از معامله ، می‌تواند پرداخت امن را آزاد کند.

 

اگر خریدار پرداخت امن ایجاد کرده باشد و تمایلی به ادامه همکاری با فروشنذه نداشته باشد، می‌‌تواند از فروشنده بخواهد تا به صورت توافقی مبلغ پرداخت امن را لغو کند تا مجددا به حساب خریدار بازگردد. اگر فروشنده راضی به انجام این کار نشد، خریدار می‌‌بایست اختلاف ایجاد کند تا در صورتی که رای به نفع او صادر شد، مبلغ پرداخت امن به او بازگردد.

 

فروشنده نباید قبل از ایجاد پرداخت امن کار را بار را ارسال کند.

 

فروشنده نمی‌بایست پیش از تحویل کالا ، از خریدار درخواست کند تا پرداخت امن را برایش آزاد کند. پرداخت امن زمانی آزاد خواهد شد که خریدار کالا را تحویل گرفته باشد و از آن رضایت داشته باشد.

 

فروشنده در صورتی که تمایلی به ادامه همکاری با خریدار را نداشته باشد، می‌تواند قبل از ارسال بار پرداخت امن را لغو کند.

 

اگر فروشنده کالا را به کارفرما تحویل داد و خریدار پرداخت امن را آزاد نکرد، فروشنده می‌بایست اختلاف ایجاد کند.

 

فروشنده می‌بایست زمانی کالا را تحویل دهد که ۱۰۰% مبلغ کالا و … ، پرداخت امن شده باشد.

 

اگر مشکلی در روند معامله پیش آید، خریدار یا فروشنده می‌توانند برای دریافت مبلغ پرداخت امن، اختلاف ایجاد کنند.و اختلاف ایجاد شده در سایت توسط هیت هل اختلاف الکتروسیم بررسی میشود .

 

همه پرداخت‌ها در الکتروسیم می‌بایست از طریق ایجاد پرداخت امن صورت گیرد. در صورتی که درخواستی مشاهده کردید که در آن از شما تقاضا شده بود پرداخت‌ها را در خارج از الکتروسیم انجام دهید، بلافاصله گزارش کنید. کاربرانی که قوانین الکتروسیم (محیط کار خود) را رعایت نمی‌کنند، نمی‌توانند فرد مورد اطمینانی برای انجام معامله شما باشند.

 

لطفا به پرداخت امن الکتروسیم امتیاز دهید
۵/۵