خرید سیم کارت پلمپ استفاده نشده ارزان به نرخ مصوب ، کارکرده با ارزان ترین قیمت روز بازار ، امکان خرید آنلاین سیم کارت از وب سایت شرکت پخش الکتروسیم

خرید سیم کارت های ایرانسل و رایتل

خرید سیم کارت های ایرانسل و رایتل با نرخ مصوب ۲۰٫۰۰۰ تومان با امکان انتخاب شماره و ارسال با پست و پیک موتوری ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری بدون هزینه های اضافه کلیه سیم کارتها خام پلمپ استفاده نشده بوده و در صورت کارکرده به خریدار استفاده میشود. خرید سیمکارت ۰۹۱۲ ارزان قیمت

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان قیمت

این مساله را نمی‌توان نادیده گرفت که در حال حاضر، سیم کارت ۰۹۱۲ ، دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر سیم‌کارت‌های اعتباری است. داشتن یک سیم کارت ۰۹۱۲، می‌تواند به شخصیت شغلی شما کمک شایان توجهی بکند. اما در عین حال، افزایش قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ باعث شده تا بسیاری از افراد، تمایل بیشتری نسبت به سیم‌کارت‌های اعتباری ارزان قیمت پیدا کنند. این در حالی است که شما می‌توانید یک سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان داشته باشید. برای داشتن سیم کارت ارزان، لازم نیست که حتما به دنبال سیم‌کارت‌های کارکرده بروید که از تماس‌های اشتباه آن کلافه شوید. شرکت پخش الکتروسیم، به شما عزیزان کمک می‌کند تا یک سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان داشته باشید و به شخصیت شغلی خود کمک کنید.

سیم کارت ارزان چه معنایی میدهد؟

زمانی که صحبت از سیم کارت ارزان به میان می‌آید، شاید اکثر افراد تصور کنند که منظور از آن، سیم کارت اعتباری، غیر رند و یا کارکرده با زنگ خور بالا باشد. اما در اینجا منظور ما از سیم کارت ارزان، یک سیم کارت صفر، رند دائمی یا اعتباری است. خوشبختانه همراه اول مدتی است که سیم کارت‌های کد صفر و کد ۹ خود را روانه بازار کرده. این سیم کارت‌ها صفر هستند،همچنین میتوانید سیم کارتها اعتباری با نرخ مصوب را از وب سایت الکتروسیم تهییه کنید. به این ترتیب شماره همراه شما، از همان ابتدا شماره خودتان خواهد بود و به خاطر زنگ خور‌های مداوم، کلافه نمی‌شوید.

اما خریدن یک سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان صفر به این راحتی نیست و باید به دنبال فروشگاه های معتبر باشید که این نوع خدمات را ارائه می‌دهند. در حال حاضر، شرکت پخش الکتروسیم، دارای تنوع بسیار زیادی از سیم کارت‌های ارزان قیمت است. پس شما می‌توانید سیم کارت ارزان مورد نظر خود را به سادگی انتخاب کنید.

چرا باید سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان قیمت استفاده کنیم؟

• سیم کارت کد صفر یا کد ۹ همراه اول، دارای پیش شماره ۰۹۱۲ هستند و اعتبار زیادی دارند.

• این سیم‌کارت‌ها اعتباری نیستند.

• هزینه تماس، پیامک و اینترنت در سیم ارزان نسبت به سیم‌کارت‌های اعتباری کمتر است.

• این سیم‌کارت‌ها برای سیم کارت اولی‌ها بسیار مناسب است.

• شما می‌توانید یک سیم کارت رند ارزان قیمت کد ۹ یا کد صفر داشته باشید.

• سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان صفر است و زنگ خور اضافی نخواهید داشت.

• شما می‌توانید از خدمات و کیفیت آنتن دهی سیم کارت‌های همراه اول استفاده کنید.

• هیچ تفاوتی بین سیم کارت ارزان و سیم کارت‌های گران و لوکس از نظر خدمات وجود ندارد.

راهنمای خرید سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان قیمت همراه اول

شاید در مراجعه به فروشگاه‌های مختلف، قادر به پیدا کردن سیم کارت ارزان همراه اول نباشید. این بدان خاطر است که فروشگاه ها و نمایندگی ها معمولا تعداد محدودی شماره موجود دارند ولی فروشگاه الکتروسیم به دلیل تنوع بالا و ارتباط با بیش از ۱۶۰۰۰ دفتر پیشخوان و فروشگاه های عرضه سیم کارت دارای تنوع بالای شماره می باشد. از طرف دیگر، در حال حاضر امکان بررسی کردن کارکرده بودن سیم کارت همراه اول توسط مشتری وجود ندارد. به همین خاطر، بهترین راه خرید از فروشگاه های معتبر است تا بتوانید از بابت صفر بودن سیم کارتی که قصد خرید آن را دارید، اطمینان حاصل کنید.

معمولا اعتماد به فروشگاه های اینترنتی سخت بوده و بعضی از افراد ترجیح میدهند بصورت حضوری نسبت به پرداخت و در یافت سیم کارت مد نظر خود اقدام کنند ، اما با این وجود، شاید یافتن یک نمایندگی مجاز فروش سیم‌کارت‌های همراه اول در نزدیکی شما کار سختی باشد. شاید شرایط کاری شما اجازه ندهد تا بتوانید در ساعت کاری، به این نمایندگی‌ها مراجعه کرده و سیم کارت مناسب خود را تهیه کنید. به همین خاطر در رستای خدمات رسانی هرچه بهتر به مشتریان، شرکت پخش الکتروسیم، اقدام به فروش آنلاین سیم‌کارت‌های همراه اول کرده. به این ترتیب، شما می‌توانید با استفاده از رایانه یا تلفن همراه خود، ثبت نام انجام دهید و نسبت به ثبت درخواست سیم کارت مد نظر خود اقدام نموده و بصورت تلفنی با پشتیبانی فروشگاه هماهنگی لازم را انجام دهید و با مراجعه به نزدیکترین دفتر پیشخوان مد نظر خود نسبت به پرداخت مبلغ دریافت و انجام مراحل اداری اقدام نمایید و سیم کارت را در محل خود دریافت کنید. پس دیگر لازم نیست که در سایت های غیر مجاز و خیابان های شهر محل سکونت خود به دنبال شماره مد نظر خود بگردید یا از فروشگاه‌های غیر مجاز خرید خود را انجام دهید.

شرکت پخش الکتروسیم با پرسنل مجرب و متعهد با بیش از بیست سال سابقه فعالیت نامی آشنا در بازار سیم کارت کشور بوده و متعهد به جلب اعتماد و اطمینام خاطر مشتریان خود میباشد.

مزایای خرید سیم کارت ۰۹۱۲ چیست؟

 صرفه اقتصادی سیم کارت ارزان (قیمت پایین)

صفر بودن سیم کارت ارزان (کارنکرده)

نداشتن تفاوت اساسی در خدمات به نسبت سیم کارت های گران قیمت (تمام خدمات و امکانات را دارد)

معتبر بودن سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ با توجه به پرداخت هزینه بسیار کمتر (بسیار معتبر است)

تنوع بیشتر خط ارزان ۰۹۱۲ به لحاظ فراوانی و نوع رند (قدرت انتخاب شما بسیار بالاتر است)

 مناسب بودن برای سیم کارت اولی ها (تجربه یک شروع عالی)

چرا سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان تر است ؟

سیم کارت های ارزان ۰۹۱۲ حدود ۳سال است که به بازار آمده و قدمت کمتری دارند

فراوانی سیم کارت های ارزان ۰۹۱۲ بسیار بیشتر از سایر سیم کارت های ۰۹۱۲ در کد های قدیمی تر است

آیا با خرید سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان سرمایه گداری مناسبی نموده اید؟

بله ۱۰۰٪ ، با گذشت زمان و قدیمی شدن سیم کارت های ارزان فعلی قیمت این سیم کارت چندین برابر خواهد شد.

آیا قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ از زمان عرضه تا کنون افزایش یافته است ؟

بله ، بیش از ۱۰۰% افزایش فقط در زمان ۳ سال .

آیا میتوانیم به صورت قسطی سیم کارت ۰۹۱۲ تهیه کنیم ؟

خیر در حال حاضر به دلیل قیمت پایین و تنوع بالای انواع شماره فقط بصورت نقد امکان فروش می باشد.

مزایای خرید سیم کارت از شرکت پخش الکتروسیم چیست ؟؟؟

  • فروش و تنظیم سند سیم کارت بصورت قانونی و معتبر در نمایندگی همراه اول .
  • همان طور که از اسم شرکت مشخص میباشد به دلیل پخش گسترده سیم کارت قیمت بسیار مناسب تر است.
  • ارسال رایگان و فوری سیم کارت در صورت خرید آنلاین .
  • عدم دریافت مبلغی بابت تنظیم سند ، مالیات و…
  • تنوع بالای انواع شماره

نتیجه گیری پایانی ؛

در نهایت باید گفت که شما کدام یک را انتخاب می‌کنید؟ داشتن یک سیم کارت گران قیمت همراه اول با زنگ‌خورها و مزاحمت‌های پیاپی؟ یا داشتن یک سیم کارت ارزان همراه اول که از ابتدا برای شما بوده و هیچگونه مزاحمتی ندارد؟ به نظر شما کدام یک در وضعیت کنونی اقتصادی کشور مقرون به صرفه‌تر است؟ با خرید سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ با توجه به قیمت پایین و صفر بودن آن می توانید سرمایه خود را چند برابر کنید! حالا تصمیم با شماست…

الکتروسیم همراه اول کسب کار شما