خرید عمده الکتروسیم

اگر شما مغازه دار ، پخش کننده یا دفتر پیشخوان هستید برای مشاهده قیمت خرید عمده و همکاری کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

 

 

  1. ۱- ابتدا در سایت ثبت نام کنید.
  2. ۲- بعد از ثبت نام، ایمیل ثبت نامی خود را به همراه یک عکس از دفتر کار یا کارت ویزیت خود به شماره تلگرام ۰۹۳۶۰۰۰۰۵۳۴  یا در چت آنلاین سایت برای تایید حساب همکاری ارسال کنید.
  3. ۳- بعد از ارسال عکس و تایید حساب همکاری توسط پشتیبان الکتروسیم ، برای حساب کاربری تایید شده شما، تمام قیمت های نمایش داده شده در سایت قیمت همکاری و عمده خواهند بود.
  4.  

همکارانی که قبلا از سایت خرید انجام داده اند نیاز به تایید حساب ندارند و تایید حساب مختص ثبت نام کنندگان جدید می باشد.

حداقل خرید همکاری مبلغ پانصد هزار تومان می باشد.

در صورت بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی در ورود یا ثبت نام با شماره ۳۲۲۵۲۲۵۳-۰۱۷ در تماس باشید.

الکتروسیم، بزرگترین سایت خرید عمده

 

الکتروسیم به عنوان بزرگترین سایت پخش سیم کارت ، مودم و لوازم جانبی ایران ، با تنوع بیش از ۱۰,۰۰۰ قلم کالا و ارسال به سراسر ایران نامی شناخته شده در بازار آی تی و سیم کارت کشور می باشد. تنوع بالای کالای سایت الکتروسیم باعث می شود تا شما همکار گرامی از دغدغه همیشگی تامین کالای فروشگاه یا دفتر کار خود برای همیشه راحت شوید.

 

بعد از تایید حساب همکاری، قیمت های خرید عمده لوازم جانبی در سایت برای شما قابل مشاهده خواهد بود. با مشاهده قیمت خرید عمده می توانید بدون دردسرهای زمانی و  رفت و آمد و جور کردن اجناس از چندین فروشگاه ، تنها با چند کلیک کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید.

 

لازم به ذکر است که حداقل مبلغ سبد خرید برای همکاران گرامی پانصد هزار تومان در هر سفارش می باشد (به جز هارد و سخت افزار و محصولات سبدی). البته برای محاسبه قیمت خرید عمده برای همکاران نیازی به خرید تعداد بالا از هر محصول نیست و الزامی برای تعداد وجود ندارد و شما می توانید بدون دغدغه تعداد کالای مورد نیاز خود را با قیمت خرید عمده خریداری کنید.

 

ما در فروشگاه اینترنتی الکتروسیم سعی کرده ایم با ایجاد تنوع بسیار بالای کالا تمام نیازهای یک فروشگاه دفتر کار یا ملزومات شخصی همکاران را به طور کامل برآورده سازیم تا هم در زمان و هم هزینه های ارسال صرفه جویی خوبی ایجاد شود. با کاهش هزینه های خرید و قیمت خرید بهتر می توانید فروش و سود بیشتری داشته باشید.

 

در مورد قیمت گذاری ها سعی شده تا شما بتوانید با پایین ترین قیمت بازار ، اجناس خود را خریداری کنید و این تضمین به شما داده می شود که اگر حتی بعد از خرید ، احتمالا قیمت پایین تری پیدا بکنید با هماهنگی با بخش فروش ، قیمت برای شما اصلاح شود.

 

همچنین در صورت نیاز به راهنمایی برای خرید از دو طریق تماس تلفنی و چت آنلاین سایت می توانید از همکاران ما مشاوره گرفته و خرید بهتری را تجربه کنید.